Cestovní pojištění nemusí být drahé

Cestovní pojištění není v dnešní době nijak drahou záležitostí a rozhodně se vyplatí. Bohužel tento fakt zjistí člověk zpravidla až tehdy, když se mu na cestách něco stane. Proto neváhejte a nechte se na svou cestu do zahraničí pojistit. Například za pojištění na týdenní dovolenou zaplatíte od pár stovek do tisícikoruny. Záleží na vybraných parametrech pojistky i na tom, kam cestujete.

Za klasické turistické cestovní pojištění do Evropy dáte zhruba 200 Kč, záleží na výběru pojišťovny. Turistické pojištění nezahrnuje přípojištění na sporty ani neomezené limity pojistného plnění pro léčebné výlohy, které si objednávají zejména cestovatelé do dalekých mimoevropských zemí. Pro země mimo Evropu stojí rodinné cestovní pojištění od necelých pěti set do patnácti set korun. Cena by však neměla hrát hlavní roli, důležité jsou pojistné limity.

Srovnejto-cz-nejlevnejsi-cestovni-pojisteni

Pokud pojedete do velkoměsta, nebudete se vydávat do hor či divočiny ani se věnovat extrémním sportům, mohou vám i tyto levné pojistky dobře posloužit. Jestliže se ale chystáte do destinací, které jsou v případě nehody pro záchranáře či zdravotníky jen obtížně dostupné, jsou od Česka velmi vzdálené nebo v nich hrozí další rizika jako exotické choroby atd., měli byste myslet na kvalitní zajištění s vysokými limity, a to minimálně pro pojištění léčebných výloh a repatriaci.

Stejně tak, pokud cestujete s dražšími zavazadly nebo se chystáte sportovat, se vyplatí navýšené limity pro pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti či úrazu. Veškeré osobní cenové kalkulace cestovního pojištění si můžete rychle, zdarma a z pohodlí vašeho domova nechat udělat na webu srovnejto.cz, tam se dozvíte, která pojišťovna se vám a vaší rodině při cestě do zahraničí vyplatí nejlépe. U některých pojišťoven máte navíc možnost nechat si pojistit i svého čtyřnohého miláčka. Cestování s pejskem je v poslední době nejen u Čechů velice oblíbené, a proto i cestovní pojišťovny vychází svým zákazníkům vstříc.


Srovnejto.cz - výhodné cestovní pojištění pro celou rodinu i vašeho pejska

 

Provozovatel

QickSnake© group

contact us

Všechny články

.....

Reklama

Banan

WWW.KLEC-PRO-PSA.CZ

kvalitní české klece pro psa 

7psu