Itálie a psi - díl 2.

Bibione

Bibione-se-psy_3

Lido dei Pini - moderní část města. Zde se nalézá největší, ale také nejkrásnější psí pláž v Itálii. Je dlouhá cca 1,5 km a najdete zde jak placenou část se slunečníky a lehátky, tak i část volnou, která tvoří asi 80% celé délky pláže a končí v romantickém zákoutí u majáku.

Na psí pláž se vchází z pěkného upraveného parčíku a okolo volné pláže pak pokračuje piniový les.

Spiaggia - největší část, s vyhřívaným bazénem a tržištěm, přístup na pláž se psy je téměř nemožný.

Lido del Sole - letoviskem podél pláže prochází dlouhá promenáda, kam můžete vzít na vycházku i svého psa, přístup na pláž je však se psy téměř nemožný.

Pineda - přístup na pláž se psy je téměř nemožný.

Caorle a Porto Santa Margherita

Porto-santa-margherita-caorle-se-psem

jsou dvě propojená letoviska, Caorle je rušnější a větší než Porto Santa Margherita.

V Caorle se nachází historické památky,  spousta zeleně a pláž Porto di Lugugnana, na kterou můžete jít se psem.  

Porto Santa Margherita je klidnější, proto je více vhodné pro psy, také se zde nachází více volných pláží.
Caorle od Porta Santa Margherita se nachází 6 km, je možnost se dostat z jednoho letoviska na druhé pomocí přívozu.  Porto Santa Margherita nabízí spoustu apartmánů a vilek se zahrádkou, ve kterých je povolen pobyt i s více velkými psy. V tomto letovisku můžeme doporučit také volnou pláž Spiaggia di Brussa, která se nachází mezi Bibione a Caorle. Jedná se o asi 4km volné divoké písčité pláže.

Duna Verde

Duna Verde se nachází na Benátské rivieře  vzdálené asi 10 km od Caorle a patří k nejklidnějším a nejmenším letoviskům.  Již od prvopočátku bylo toto letovisko budováno jako protiváha rušnějším a větším letoviskům
Je proto velmi vhodné pro lidi cestující se psem. Nachází se zde písčitá psí pláž s pozvolným vstupem do moře, na kterou dojdete z lesoparku.

Eraclea Mare

Eraclea-mare-se-psem-cz

Eraclea Mare má krásnou písečnou pláž, která je pozvolná a nepříliš široká, je tedy velmi přehledná . Malá přilehlá promenáda byla vybudována po celé délce pobřeží. Láká k příjemným procházkám a ocení ji lidé se psy.

Na pláž, jejíž značná část je neplacená, mimo sezonu (v květnu a po polovině září) lze chodit se psem po celé její délce téměř neomezeně. V sezoně je možnost pobytu se psem na pláži poněkud omezená, od června do poloviny září tedy doporučujeme pobyt zejména těm, kdo požadují dostatek možností pro vycházky se psem, avšak ne na psí pláži.

V letovisku je pro psy vyhrazena pláž Laguna del Mort. Eraclea Mare je poměrně klidné letovisko, ale i zde najdete dostatek restaurací,cukráren a kaváren i několik menších supermarketů a také cyklostezky. Pro děti je přímo u pláže pěkné dětské hřiště. 

Pokračování na:

Itálie - oficiální informace, cestování se psy a dovoz psů 

Provozovatel

QickSnake© group

contact us

Všechny články

.....

Reklama

Banan

WWW.KLEC-PRO-PSA.CZ

kvalitní české klece pro psa 

7psu