Zábavní park pro psy na Floridě

Walt_disney_world-florida
Kdo chce dopřát pejskovi v zahraničí zábavu a luxus, měl by určitě navštívit zábavní park Walt Disney World na Floridě. Pokoje pojmou až  270 psů a 30 koček, jsou zde vítání i křečci, morčata, králíčci, fretky, ptáci a prasátka. Hadi, ještěrky a želvy sem nesmí.  
Pro zvířata, která milují komfort, jsou tu čtyři VIP apartmány s televizí, polohovatelnou postelí a soukromým venkovním dvorečkem.
Využít mohou vodní park (ten je ovšem jen pro psy), kadeřnický salón, ortopedická lůžka. Pro pejsky je připraveno i spousta laskomin včetně zmrzliny či tuňáka servírovaného na sušence.
Dále jsou zde k dispozici běhací dráhy, vodní a míčové hrátky přilehlý areál pro procházky či pohádkové večery.
Webové stránky Walt Disney World : https://disneyworld.disney.go.com/
Disney-world-area-map-florida

Standardní cena za hotel pro psy je 37 dolarů za noc. Pokud si ovšem majitelé připlatí, bude moci jejich miláček třeba poslouchat před spaním pohádky, je-li na to z domácnosti s dětmi zvyklý. Aktivnější pejsci si budou moci zaskotačit ve vodním světě nebo využít přilehlý areál určený pro procházky, běhání, hraní s míčem nebo s frisbee.

 

Zdroj:http://hobby.idnes.cz/poslete-psa-na-floridu-osobni-sluha-mu-tam-pred-spanim-bude-cist-pohadky-1ny-/hobby-mazlicci.aspx?c=A100811_131428_hobby-mazlicci_bma

Provozovatel

QickSnake© group

contact us

Všechny články

.....

Reklama

Banan

WWW.KLEC-PRO-PSA.CZ

kvalitní české klece pro psa 

7psu