Apartmány Na Návsi 19 u Hluboké

Útulné apartmány s jedinečnou atmosférou jihočeského statku. Na zámek Hluboká jen několik minut na kole. Stylová zahrada, dětské hřiště, posezení s ohništěm a grilovacím náčiním. Soukromé koupací jezírko pro všechny vodomily!

Dva velkorysé apartmány Na Návsi 19 u Hluboké se nachází v Hrdějovicích a nabízí ubytování s celkovou kapacitou až 9 osob. K dispozici je zde soukromá zahrada s dětských hřištěm, jezírkem a stylovým posezením. Skvělé umístění penzionu vybízí k objevování okolí s nepřeberným množstvím turistických zajímavostí.

Okolí domu: Apartmánový dům leží v blízkosti cyklostezky podél řeky Vltavy. Na zámek Hluboká i do Českých Budějovic je to jen pár minut na kole. Český Krumlov cca 26km. V bezprostředním okolí naleznete další typické jihočeské vesničky, unikátní kostel v Hosíně, ZOO v Hluboké nad Vltavou a množství dalších turistických atrakcí. Možnost rybaření v blízkém okolí. Autobusová zastávka MHD hned u objektu. Statek disponuje rozlehlou zahradou s dětským hřištěm, posezením s ohništěm a grilováním, koupacím jezírkem a travnatou pláží.

Ubytování: Vkusně a stylově zařízené apartmány, každý s kapacitou 4 osoby. Prostorné pokoje, posezení, jídelní kout s možností vlastního stravování. Pro menší děti možnost postýlek. Jedinečná atmosféra, čistota a klid jsou zárukou klidné rodinné dovolené.

Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.

Ceny, Volné termíny, Online rezervace

Pro další možnosti ubytování v okolí použijte mapu.

Zvířata jsou povolena
a ubytována zdarma.
Zvířata jsou povolena na požádání,
a ubytována zdarma.
Zvířata jsou povolena
za případný poplatek.
Zvířata jsou povolena na požádání,
za případný poplatek.