Apartmány no.823

Bublava

Apartmány

Apartmány no.823

Apartm├íny no. 823 nab├şz├ş ubytov├ín├ş v modern─Ť za┼Ö├şzen├Żch apartm├ínech se satelitn├ş TV a bezplatn├Żm Wi-Fi, jen 200 metr┼» od nejbli┼ż┼í├ş sjezdovky v ly┼ża┼Ösk├ęm are├ílu Bublava. Ubytov├ín├ş se nach├íz├ş v zahrad─Ť s grilem a slune─Źn├ş terasou.

Apartm├íny jsou vybaveny kvalitn├şm n├íbytkem z dubov├ęho d┼Öeva a maj├ş velk├í okna. Oba apartm├íny sd├şlej├ş 1 kuchy┼łsk├Ż kout a j├şdeln├ş prostor. V obou elegantn├şch apartm├ínech pak najdete vlastn├ş koupelnu.

Na m├şst─Ť si m┼»┼żete zahr├ít stoln├ş tenis a Apartm├íny no. 823 maj├ş tak├ę ├║schovnu ly┼ża┼Ösk├ęho vybaven├ş. Parkovat m┼»┼żete zdarma na soukrom├ęm parkovi┼íti.

Ubytov├ín├ş d─Ťl├ş 400 metr┼» od restaurac├ş pod├ívaj├şc├şch mezin├írodn├ş j├şdla a typick├ę pokrmy ─Źesk├ę kuchyn─Ť. Za 5 minut dojdete p─Ť┼íky k n─Ťkolika obchod┼»m. Nejbli┼ż┼í├ş autobusov├í zast├ívka je vzd├ílen├í 300 metr┼». Apartm├íny no. 823 le┼ż├ş 30 km od Karlov├Żch Var┼» a 5 km od Kraslic.

Pudl

Pejsek je povolen na po┼ż├íd├ín├ş, za p┼Ö├şpadn├Ż poplatek.

Pejsek hled├í v map─Ť
Pejsek Chihuahua
Insipirujte se! Sledujte nás na Instagramu.

Upozorn─Ťn├ş

I kdy┼ż se sna┼ż├şme datab├ízi ubytov├ín├ş udr┼żovat aktu├íln├ş, m┼»┼że se st├ít, ┼że ubytov├ín├ş zm─Ťn├ş podm├şnky ubytov├ín├ş dom├íc├şch zv├ş┼Öat. Proto se pros├şm v┼żdy p┼Öed rezervac├ş na Bookingu ujist─Ťte, ┼że st├íle m┼»┼żete p┼Öijet i se sv├Żm mazl├ş─Źkem.

├Üdaj najdete dole na str├ínce hotelu, v podm├şnk├ích ubytov├ín├ş.

Podporujeme

peszdarma.cz Pes povolen a ubytov├ín zdarma, v┼íechny st├íty sv─Ťta.
memolingo.cz Z├íbavn├í angli─Źtina pro d─Ťti.

Kontakt

NC Net s.r.o.
Lond├Żnsk├í 57
120 00 Praha 2
Pros├şm pou┼żijte kontaktn├ş formul├í┼Ö, sna┼ż├şme se odpov─Ťd─Ťt do 24 hodin.

© cestovanisepsem.cz 2022