Chalupa Ivana Bozkov, Krkonoše

Prázdninový dům se třemi ložnicemi a slunnou terasou, situovaný na kopci s překrásným výhledem do kraje. Skvělé výletní místo na pomezí Krkonoš, Jizerských hor a Českého ráje. Zázemí pro děti i pejsky na velké, oplocené zahradě.

Rekreační chalupa Ivana je ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou. Nabízí dostatek místa pro větší rodinu či skupinu přátel s dětmi a domácími mazlíčky. K dispozici je rozlehlá, skvěle udržovaná zahrada s vyžitím pro děti (zahradní herní sestava, bazén) a dostatkem místa pro vaše čtyřnohé mazlíčky. Bonusem je venkovní posezení a zázemí na grilování.

Okolí domu: Objekt se nachází v obci Božkov, na rozmezí Krkonoš a Jizerských hor a na dosah Českého Ráje. Je tedy ideálním výchozím místem pro letní i zimní rekreaci. Chalupa je situována v klidné části obce. Je postavena v mírném svahu a nabízí tak nádherný výhled do kraje a na nedaleké Krkonoše. V okolí se nachází mnoho turistických tras a cyklostezek, v zimě jsou zde desítky kilometrů udržovaných běžeckých stop.

Ubytování: Chalupa Ivana má kapacitu 8 lůžek ve třech samostatných ložnicích a dvě přistýlky (rozkládací pohovka). K dispozici je také obývací pokoj, jídelní kout a plně vybavená velká kuchyň. K zázemí patří zahradní terasa s posezením a slunečníkem a dále přístavek pro venkovní grilování.

Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.

Ceny, Volné termíny, Online rezervace

Pro další možnosti ubytování v okolí použijte mapu.

Zvířata jsou povolena
a ubytována zdarma.
Zvířata jsou povolena na požádání,
a ubytována zdarma.
Zvířata jsou povolena
za případný poplatek.
Zvířata jsou povolena na požádání,
za případný poplatek.