Chata Čistá 52 - Černý Důl

Ubytování v chatové osadě nedaleko Špindlerova Mlýna. Samostatná chata se 3 ložnicemi, venkovní terasou, sdíleným bazénem a dětských hřištěm! Překrásné panorama a nebeský klid. Všude kolem nekonečný výběh pro vaše čtyřnohé společníky.

Chata Čistá 52 - Černý Důl se nachází v nádherném prostředí Krkonošských kopců. Jedná se o samostatný dům se třemi ložnicemi a terasou s překrásným výhledem. Objekt je umístěn v chatové osadě s velmi dobru dostupností. V letních měsících je vám k dispozici sdílený venkovní bazén.

Okolí domu: Rekreační chata je umístěna v tichém a klidném prostředí černého Dolu, cca 20km od Špindlerova Mlýna, Szklarske Poręby (cca 44km) a mnoha turistických a lyžařských tras. Okolí objektu je opravdu nádherné, kopcovitý terén a pastviny dotváří úchvatnou atmosféru místa.

Ubytování: Chata má 3 ložnice s kapacitou 6 hostů. Je tedy ideální pro větší rodinu nebo partu kamarádů. Útulně vybavený interiér poskytuje vše pro váš prázdninový komfort. Plně vybavená kuchyň, v koupelně pračka, sprcha i vana. Venkovní terasa a zahrada s vybavením pro grilování. V areálu je k dále dispozici dětské hřiště. Parkování u objektu zcela zdarma.

Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.

Ceny, Volné termíny, Online rezervace

Pro další možnosti ubytování v okolí použijte mapu.

Zvířata jsou povolena
a ubytována zdarma.
Zvířata jsou povolena na požádání,
a ubytována zdarma.
Zvířata jsou povolena
za případný poplatek.
Zvířata jsou povolena na požádání,
za případný poplatek.