Hotel a restaurace Palfrig

Stará Ves nad Ondřejnicí

Hotel

Hotel a restaurace Palfrig

Hotel a restaurace Palfrig sídlí ve Staré Vsi nad Ondřejnicí, 14 km od ostravské ČEZ Areny a 8 km od Letiště Leoše Janáčka v Ostravě-Mošnově. Nabízí restauraci s krbem a salonkem a bezplatné Wi-Fi.

Pokoje, studia a apartmány jsou zařízené ve venkovském stylu, vybavené satelitní TV a mají koupelnu s fénem a toaletními potřebami zdarma. Ve studiích a apartmánech je navíc kuchyňský kout.

Hotel a restaurace Palfrig má nekuřácké prostory a zajišťuje službu úschovu zavazadel. Za teplého počasí zde mohou hosté relaxovat v zahradě s terasou.

U hotelu se nachází bezplatné veřejné parkoviště. V okolí vede řada cyklostezek. Na autobusovou zastávku je to 12 minut chůze. Ostravské hlavní nádraží odtud leží 20 km a Aquapark Olešná 14 km. Hrad Hukvaldy a národní kulturní památka Dolní oblast Vítkovic jsou vzdálené 15 km.

Pudl

Pejsek je povolen na požádání, za případný poplatek.

Pejsek hledá v mapě
Pejsek Chihuahua
Insipirujte se! Sledujte nás na Instagramu.

Upozornění

I když se snažíme databázi ubytování udržovat aktuální, může se stát, že ubytování změní podmínky ubytování domácích zvířat. Proto se prosím vždy před rezervací na Bookingu ujistěte, že stále můžete přijet i se svým mazlíčkem.

Údaj najdete dole na stránce hotelu, v podmínkách ubytování.

Podporujeme

peszdarma.cz Pes povolen a ubytován zdarma, všechny státy světa.
memolingo.cz Zábavná angličtina pro děti.

Kontakt

NC Net s.r.o.
Londýnská 57
120 00 Praha 2
Prosím použijte kontaktní formulář, snažíme se odpovědět do 24 hodin.

© cestovanisepsem.cz 2022