Hotel Anna

Harrachov

Hotel

Hotel Anna

Hotel Anna se nachází 200 metrů od lyžařského areálu Harrachov a nabízí bezplatné Wi-Fi a restauraci podávající pokrmy české kuchyně, které si můžete vychutnat na terase.Na místě je soukromé placené parkoviště.

Všechny pokoje v hotelu Anna mají výhled na okolní alpskou krajinu, TV a vlastní koupelnu se sprchovým koutem.

Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Objednat si můžete také polopenzi, která zahrnuje večeři o 2 chodech s možností výběru ze 2 verzí. V hotelu je bar a k dispozici je služba praní prádla.

Těšit se můžete na 20% slevy na všechny služby centra Sportrelax 007, které je vzdálené 13 minut chůze od ubytování. Okolí ubytování je oblíbeným cílem milovníků lyžování, pěší turistiky a cyklistiky. Venkovní bazén, tenisové kurty a minigolf najdete 300 metrů odtud.

Pouhých 100 metrů od hotelu vedou běžkařské stezky na Lysou horu. K harrachovskému golfovému hřišti a k Mumlavským vodopádům je to 10 minut jízdy autem.

Pudl

Pejsek je povolen za případný poplatek.

Pejsek hledá v mapě
Pejsek Chihuahua
Insipirujte se! Sledujte nás na Instagramu.

Upozornění

I když se snažíme databázi ubytování udržovat aktuální, může se stát, že ubytování změní podmínky ubytování domácích zvířat. Proto se prosím vždy před rezervací na Bookingu ujistěte, že stále můžete přijet i se svým mazlíčkem.

Údaj najdete dole na stránce hotelu, v podmínkách ubytování.

Podporujeme

peszdarma.cz Pes povolen a ubytován zdarma, všechny státy světa.
memolingo.cz Zábavná angličtina pro děti.

Kontakt

NC Net s.r.o.
Londýnská 57
120 00 Praha 2
Prosím použijte kontaktní formulář, snažíme se odpovědět do 24 hodin.

© cestovanisepsem.cz 2022