Hotel Chotol

Horoměřice

Hotel

Hotel Chotol

Hotel Chotol se nachází v klidné čtvrti Horoměřic, 10 minut jízdy od Pražského hradu a 5 km od mezinárodního letiště v Praze. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou, kabelovou TV, lednici a bezplatné připojení k internetu.

Hotel Chotol má restauraci, zahradu s terasou a grilem. Hosté si mohou dát pivo nebo koktejly v baru a zahrát si kulečník.

Squash a tenisové kurty, sauna a solárium jsou vzdálené 2 km od hotelu. Oblast je oblíbená mezi cyklisty, turisty a horolezci. Do pražského golfového klubu dojedete autem za 20 minut.

Na autobusovou zastávku, odkud jezdí spoje do centra Prahy, dojdete za 2 minuty. Najdete zde hrad, Strahovský klášter, Karlův most, Národní divadlo a Staroměstské náměstí. Šárka, největší přírodní park, je vzdálen 5 minut jízdy autobusem.

Pudl

Pejsek je povolen za případný poplatek.

Pejsek hledá v mapě
Pejsek Chihuahua
Insipirujte se! Sledujte nás na Instagramu.

Upozornění

I když se snažíme databázi ubytování udržovat aktuální, může se stát, že ubytování změní podmínky ubytování domácích zvířat. Proto se prosím vždy před rezervací na Bookingu ujistěte, že stále můžete přijet i se svým mazlíčkem.

Údaj najdete dole na stránce hotelu, v podmínkách ubytování.

Podporujeme

peszdarma.cz Pes povolen a ubytován zdarma, všechny státy světa.
memolingo.cz Zábavná angličtina pro děti.

Kontakt

NC Net s.r.o.
Londýnská 57
120 00 Praha 2
Prosím použijte kontaktní formulář, snažíme se odpovědět do 24 hodin.

© cestovanisepsem.cz 2022