Hotel Praděd Thamm

Zlaté Hory

Hotel

Hotel Praděd Thamm

Thamm Hotel Praděd se nachází ve městě Zlaté Hory, nedaleko hned několika snadno dostupných turistických cílů, a nabízí skvělé řešení pro dovolenou v České republice.

Součástí koupelen hotelu je toaleta a sprcha. Po prohlídce památek se můžete zabavit u TV i dalších mediálních a technologických zařízení. Díky jídlu, nápojům a dalšímu vybavení pokojů se v hotelu budete jistě cítit jako doma.

Thamm Hotel Praděd poskytuje pokoje s klimatizací a počítat lze i s pokoji nekuřáckými nebo rodinnými. Thamm Hotel Praděd má bazén, lázeňské i wellness centrum, vířivku a saunu. Během svého pobytu můžete také využívat prádelnu, business centrum a jednací / banketové prostory.

Pro pohodlí hostů má Thamm Hotel Praděd připraveno i další zázemí a doplňkové služby včetně psacích stolů apod.

S městem Zlaté Hory se můžete postupně seznámit prostřednictvím jeho jednotlivých oblíbených čtvrtí. Veškeré vaše cestovní nároky pak splní přibližně 80 km vzdálené letiště Leoše Janáčka.

Pudl

Pejsek je povolen na požádání, za případný poplatek.

Pejsek hledá v mapě
Pejsek Chihuahua
Insipirujte se! Sledujte nás na Instagramu.

Upozornění

I když se snažíme databázi ubytování udržovat aktuální, může se stát, že ubytování změní podmínky ubytování domácích zvířat. Proto se prosím vždy před rezervací na Bookingu ujistěte, že stále můžete přijet i se svým mazlíčkem.

Údaj najdete dole na stránce hotelu, v podmínkách ubytování.

Podporujeme

peszdarma.cz Pes povolen a ubytován zdarma, všechny státy světa.
memolingo.cz Zábavná angličtina pro děti.

Kontakt

NC Net s.r.o.
Londýnská 57
120 00 Praha 2
Prosím použijte kontaktní formulář, snažíme se odpovědět do 24 hodin.

© cestovanisepsem.cz 2022