Hotel U Hraběnky

Stylové ubytování přímo u zámeckého parku v Telči. Výjimečné jídlo, skvělý personál, pejsci vítáni.

Čtyřhvězdičkový Hotel U Hraběnky se nachází 1 km od zámku Telč, přímo u zámeckého parku. Sídlí v historické budově z 18. století, citlivě přebudované na ubytování hotelového typu. Svým hostům nabízí soukromé pokoje, skvělou restauraci, 2 letní terasy a wellness centrum s vířivkou a saunou.

Okolí hotelu:Hotel se nachází v centru města Telč, 400 metrů od historického centra a všech nejdůležitějších bodů zájmu. Hned vedle hotelu se nachází zámecký park. Jedná se tedy o ideální místo pro pejskaře nebo milovníky klidných procházek v krásném prostředí udržované zeleně.

Ubytování:Všechny pokoje jsou rozmístěné kolem uzavřeného centrálního nádvoří, některé z nich jsou přízemní, s přímým vstupem do zatravněného vnitrobloku. Pokoje jsou velmi vkusně zařízené, mají podlahy s keramickými dlaždicemi a vysoké stropy s dřevěnými trámy. Samozřejmostí jsou velké a pohodlné postele. V celém objektu funguje bezplatné Wi-Fi. Hosté si velmi chválí skvělé snídaně, podávané formou bufetu, i vynikající jídlo v hotelové restauraci. K dispozici je také bowlingová herna.

Zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.

Ceny, Volné termíny, Online rezervace

Pro další možnosti ubytování v okolí použijte mapu.

Zvířata jsou povolena
a ubytována zdarma.
Zvířata jsou povolena na požádání,
a ubytována zdarma.
Zvířata jsou povolena
za případný poplatek.
Zvířata jsou povolena na požádání,
za případný poplatek.