Můj domeček na Vysočině

Vesnické stavení s uzavřenou zahradou a saunou v srdci Vysočiny, nedaleko od města Jihlava a Telč. Ideální pro pár nebo menší rodinu s dětmi. Oplocený pozemek zaručí maximální soukromí a bezpečí všech hostů, i těch čtyřnohých.

Můj domeček je menší řadový domek v obci Nevcehle, zasazený do krásného a klidného prostředí okolní přírody. Je ideálním výchozím místem pro objevování krás Vysočiny. Toto ubytování doporučujeme pro páry, nebo rodinu s menšími dětmi.

Okolí domu: Okolí objektu má mnohé co nabídnout. Nedaleká historická města Jihlava (19km) a Telč (7km) jsou oblíbenými turistickými destinacemi. Na své si přijdou i cyklisté a milovníci pěších túr. Pro rodiny s dětmi je zde oplocená zahrada s trampolínou, pískovištěm, houpačkou. Udržovaná zahrada má plný plot, soukromí zaručeno. Možnost saunování v objektu!

Ubytování: Ubytování apartmánového typu – 1 ložnice (manželská postel a rozkládací pohovka), kuchyň a jídelní kout, koupelna. Venkovní kryté posezení a místo pro grilování. Soukromé parkoviště u domu.

Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.

Ceny, Volné termíny, Online rezervace

Pro další možnosti ubytování v okolí použijte mapu.

Zvířata jsou povolena
a ubytována zdarma.
Zvířata jsou povolena na požádání,
a ubytována zdarma.
Zvířata jsou povolena
za případný poplatek.
Zvířata jsou povolena na požádání,
za případný poplatek.