Old Town Bed & Breakfast

České Budějovice

Bed and breakfast

Old Town Bed & Breakfast

Old Town Bed & Breakfast sídlí ve staré budově v historickém centru Českých Budějovic. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou, satelitní TV a bezplatným Wi-Fi. Auto můžete na místě nechat na hlídaném parkovišti.

Všechny pokoje jsou vybavené ledničkou. Ve vlastní koupelně najdete vanu nebo sprchu a fén. K dispozici je navíc psací stůl a bezpečnostní schránka.

V penzionu se denně podávají snídaně formou bufetu. V bezprostřední blízkosti najdete restauraci a kavárnu. K nejbližšímu obchodu s potravinami je to 200 metrů.

Na vyžádání může Old Town Bed & Breakfast zajistit kyvadlovou dopravu a k dispozici jsou také společenské prostory, prodej vstupenek a úschova zavazadel.

Na vlakové nádraží České Budějovice dojdete za 15 minut. Náměstí Přemysla Otakara II. je od penzionu vzdálené jen 3 minuty chůze. K pivovaru Budějovický Budvar dojedete autem za pouhé 4 minuty.

Pudl

Pejsek je povolen za případný poplatek.

Pejsek hledá v mapě
Pejsek Chihuahua
Insipirujte se! Sledujte nás na Instagramu.

Upozornění

I když se snažíme databázi ubytování udržovat aktuální, může se stát, že ubytování změní podmínky ubytování domácích zvířat. Proto se prosím vždy před rezervací na Bookingu ujistěte, že stále můžete přijet i se svým mazlíčkem.

Údaj najdete dole na stránce hotelu, v podmínkách ubytování.

Podporujeme

peszdarma.cz Pes povolen a ubytován zdarma, všechny státy světa.
memolingo.cz Zábavná angličtina pro děti.

Kontakt

NC Net s.r.o.
Londýnská 57
120 00 Praha 2
Prosím použijte kontaktní formulář, snažíme se odpovědět do 24 hodin.

© cestovanisepsem.cz 2022