Park Hotel Pruhonice

Průhonice

Hotel

Park Hotel Pruhonice

Park Hotel Průhonice se nachází na poklidném místě, 500 metrů od zámku Průhonice i Průhonického parku zapsaného na seznamu UNESCO. Na místě je restaurace s krbem a letní terasa podávající tradiční jídla a rybí speciality. Wi-Fi je dostupné zdarma. Do Prahy je to 1 km.

Všechny pokoje jsou elegantně zařízené a vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou. Ve vlastní koupelně jsou toaletní potřeby zdarma. Součástí některých pokojů je galerie a terasa.

Průhonice Park Hotel má nepřetržitě otevřenou recepci. Na požádání jsou k dispozici masáže. Hosté mohou využít prádelnu a službu žehlení prádla na místě.

V nabídce hotelové restaurace Tarouca najdete i široký výběr vín. Na požádání jsou k dispozici speciální dietní menu a piknikový koš. Hosté si mohou vychutnat bohatou snídani podávanou na terase.

Hotel je vzdálený 6 km od golfového klubu Praha a 500 metrů od aquaparku Čestlice. Cesta autem na letiště Václava Havla Praha vám zabere 30 minut. Na dálnici D1 je to 500 metrů. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště za příplatek.

Pudl

Pejsek je povolen na požádání, za případný poplatek.

Pejsek hledá v mapě
Pejsek Chihuahua
Insipirujte se! Sledujte nás na Instagramu.

Upozornění

I když se snažíme databázi ubytování udržovat aktuální, může se stát, že ubytování změní podmínky ubytování domácích zvířat. Proto se prosím vždy před rezervací na Bookingu ujistěte, že stále můžete přijet i se svým mazlíčkem.

Údaj najdete dole na stránce hotelu, v podmínkách ubytování.

Podporujeme

peszdarma.cz Pes povolen a ubytován zdarma, všechny státy světa.
memolingo.cz Zábavná angličtina pro děti.

Kontakt

NC Net s.r.o.
Londýnská 57
120 00 Praha 2
Prosím použijte kontaktní formulář, snažíme se odpovědět do 24 hodin.

© cestovanisepsem.cz 2022