Penzion U Námořníka, Františkovy Lázně

Penzion v námořnickém stylu na okraji Františkových lázní. Hřiště, koupání, obora se zvířátky. Velký oplocený pozemek. Vyžití pro Vaše děti i pohodové pejsky.

Rodinný penzion U Námořníka se nachází v klidné lokalitě Františkových Lázní, 3 km od centra města a termálních pramenů. Objekt má velkou oplocenou zahradu s pirátskou lodí, dětské hřiště s pískovištěm, koupací jezírko a malé zoo s domácími zvířaty. Je zaměřený na rodiny s dětmi.

Okolí penzionu:Skvěle udržovaná zahrada o rozloze 4.000 m2, s možností uzavření vjezdových vrat pro maximální bezpečí Vaší rodiny. Pro děti je nachystána spousta atrakcí – pirátský ostrov s dřevěnou maketou hradu, pirátská loď, velký maják, trampolína, skluzavky, pískoviště, houpačky, a další atrakce. Koupací biotop s odpočinkovou zónou oceníte především v letních měsících. K dispozici je také prostorný altán s kapacitou cca 30 lidí, s výčepem a možností grilování.

Pro milovníky zvířátek je v části zahrady vybudována malá zoo s domácími zvířátky – poník, prasátko, husy. Po domluvě možnost svezení dětí na poníkovi.

Ubytování: Všechny pokoje jsou vybaveny do námořnického stylu a jsou zařízeny dřevěným nábytkem. V nabídce jsou klasické pokoje (k dispozici je sdílená kuchyň) i větší apartmány vybavené kuchyňským koutem. V celém Penzionu U Námořníka je dostupné bezplatné Wi-Fi. Vlastní bezplatné parkoviště přímo u objektu.

Zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek – malá plemena zdarma, velká plemena za poplatek.

Ceny, Volné termíny, Online rezervace

Pro další možnosti ubytování v okolí použijte mapu.

Zvířata jsou povolena
a ubytována zdarma.
Zvířata jsou povolena na požádání,
a ubytována zdarma.
Zvířata jsou povolena
za případný poplatek.
Zvířata jsou povolena na požádání,
za případný poplatek.