Prázdninový dům Průhonice

Průhonice

Prázdninový dům  

Prázdninový dům  Průhonice

Prázdninový dům Praha Průhonice se nachází na klidném místě v rezidenční čtvrti v Průhonicích, 15 km od centra Prahy. Nabízí 5 ložnic, zahradu s terasou, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, ložní prádlo, ručníky a kuchyň zdarma.

Prázdninový dům má dobře vybavenou kuchyň s jídelním koutem, TV s plochou obrazovkou s CD, DVD a Blu-ray přehrávačem, fitness centrum se stroji Kettler Multigym, pračku, žehličku, žehlící prkno a 3 koupelny.

Prázdninový dům Praha Průhonice poskytuje dětské postýlky, vysoké stoličky, dětskou hernu s hračkami a hřiště na zahradě.

Na místě lze zdarma zaparkovat. Průhonický zámek je vzdálený 700 metrů. Průhonický zámek, Dendrologickou zahradu Průhonice, Aquapalce Praha, krytý Funpark Žirafa, nákupní centrum a mnoho restaurací najdete do 1 km od ubytování.

Pudl

Pejsek je povolen na požádání, a ubytován zdarma.

Pejsek hledá v mapě
Pejsek Chihuahua
Insipirujte se! Sledujte nás na Instagramu.

Upozornění

I když se snažíme databázi ubytování udržovat aktuální, může se stát, že ubytování změní podmínky ubytování domácích zvířat. Proto se prosím vždy před rezervací na Bookingu ujistěte, že stále můžete přijet i se svým mazlíčkem.

Údaj najdete dole na stránce hotelu, v podmínkách ubytování.

Podporujeme

peszdarma.cz Pes povolen a ubytován zdarma, všechny státy světa.
memolingo.cz Zábavná angličtina pro děti.

Kontakt

NC Net s.r.o.
Londýnská 57
120 00 Praha 2
Prosím použijte kontaktní formulář, snažíme se odpovědět do 24 hodin.

© cestovanisepsem.cz 2022