Spa Resort Libverda

Lázně Libverda

Hotel

Spa Resort Libverda

Villa Friedland je postavena v zámeckém stylu a stojí uprostřed lázeňského parku v obci Lázně Libverda. Za příplatek tu můžete využívat soukromou vířivku i saunu. V okruhu 100 až 500 metrů od ubytování najdete posilovnu, wellness centrum i hřiště na minigolf.

Pokoje mají satelitní TV, minibar a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou a fénem. Wi-Fi je dostupné zdarma. Při příjezdu hosté obdrží jako pozornost láhev vína a láhev minerální vody. Připravena je pro vás také 20% sleva na procedury ve wellness centru Jizera. Zajištěny jsou i župany a pantofle.

V hlavní budově Nový Dům, která stojí 50 metrů od vily Friedland, najdete recepci a můžete zde využít službu praní prádla i službu úschovy zavazadel. Na místě je neplacené parkoviště.

Villa Friedland zajišťuje snídaně, které se podávají 200 metrů od ubytování. Tato vila je součástí lázeňského hotelového rezortu, který zahrnuje tenisové kurty, minigolf, rehabilitační bazén, saunu, vířivku, lázeňskou kolonádu, wellness centrum Jizera a karbonické lázně.

Villa je vzdálená 10 km od státního hradu a zámku Frýdlant. Na autobusovou zastávku Lázně Libverda - Pošta je to 300 metrů.

Pudl

Pejsek je povolen na požádání, za případný poplatek.

Pejsek hledá v mapě
Pejsek Chihuahua
Insipirujte se! Sledujte nás na Instagramu.

Upozornění

I když se snažíme databázi ubytování udržovat aktuální, může se stát, že ubytování změní podmínky ubytování domácích zvířat. Proto se prosím vždy před rezervací na Bookingu ujistěte, že stále můžete přijet i se svým mazlíčkem.

Údaj najdete dole na stránce hotelu, v podmínkách ubytování.

Podporujeme

peszdarma.cz Pes povolen a ubytován zdarma, všechny státy světa.
memolingo.cz Zábavná angličtina pro děti.

Kontakt

NC Net s.r.o.
Londýnská 57
120 00 Praha 2
Prosím použijte kontaktní formulář, snažíme se odpovědět do 24 hodin.

© cestovanisepsem.cz 2022