Sport hotel POMI

Harrachov

Hotel

Sport hotel POMI

Tento 3hvězdičkový hotel se nachází v Harrachově v Krkonoších a nabízí tradičně zařízené pokoje s balkonem, saunu, vířivku a Wi-Fi zdarma ve společných prostorách. Lyžařský areál Čertova Hora je odtud vzdálený 100 metrů.

Sport hotel POMI má pokoje se světlým interiérem, satelitní TV, posezením, elegantním dřevěným nábytkem a moderní koupelnou. V červnu 2014 došlo v hotelu k výměně všech sprchových koutů a matrací.

V hotelu POMI je k dispozici lyžárna a půjčovna lyžařského vybavení. Bazén a hřiště na minigolf jsou odtud vzdálené pouhých 250 metrů. Nedaleko je i bobová dráha a vede tudy cyklostezka.

Každý den se v hotelu POMI podává bohatá snídaně formou bufetu. V okruhu přibližně 5 minut chůze najdete několik obchodů a hospod.

POMI Sport Hotel nabízí parkování zdarma. Místa jsou k dispozici podle obsazenosti. Na harrachovské vlakové nádraží je to 1 km.

Pudl

Pejsek je povolen za případný poplatek.

Pejsek hledá v mapě
Pejsek Chihuahua
Insipirujte se! Sledujte nás na Instagramu.

Upozornění

I když se snažíme databázi ubytování udržovat aktuální, může se stát, že ubytování změní podmínky ubytování domácích zvířat. Proto se prosím vždy před rezervací na Bookingu ujistěte, že stále můžete přijet i se svým mazlíčkem.

Údaj najdete dole na stránce hotelu, v podmínkách ubytování.

Podporujeme

peszdarma.cz Pes povolen a ubytován zdarma, všechny státy světa.
memolingo.cz Zábavná angličtina pro děti.

Kontakt

NC Net s.r.o.
Londýnská 57
120 00 Praha 2
Prosím použijte kontaktní formulář, snažíme se odpovědět do 24 hodin.

© cestovanisepsem.cz 2022