Sporthotel Bohemia

Rokytnice nad Jizerou

Hotel

Sporthotel Bohemia

Sporthotel Bohemia se nachází v Krkonoších, v obci Rokytnice nad Jizerou, jen 20 metrů od lyžařských vleků. Svým hostům nabízí saunu, solárium a posilovnu.

Všechny pokoje mají obývací prostor, vlastní koupelnu a kabelovou a satelitní TV. Soukromé parkoviště a Wi-Fi připojení jsou k dispozici zdarma.

Sporthotel Bohemia ve své restauraci nabízí české pokrmy a la carte. Nabídka jídel pro zvláštní diety je k dispozici na vyžádání. Hosté si mohou vychutnat nápoje v hotelovém hostinci nebo si z terasy užít krásného výhledu do hornaté krajiny v okolí.

V hotelu si hosté si mohou zahrát bowling a kulečník. Na místě je k dispozici herna s virtuálním bowlingem a pinballem a také prodejna kosmetického a dárkového zboží.

Centrum města a zastávka autobusu směrem na Horní Domky jsou ve vzdálenosti 300 metrů od hotelu. Ke 12 km dlouhé bobové dráze, která se nachází v blízkosti Harrachova, se autem dostanete za 15 minut.

Pudl

Pejsek je povolen za případný poplatek.

Pejsek hledá v mapě
Pejsek Chihuahua
Insipirujte se! Sledujte nás na Instagramu.

Upozornění

I když se snažíme databázi ubytování udržovat aktuální, může se stát, že ubytování změní podmínky ubytování domácích zvířat. Proto se prosím vždy před rezervací na Bookingu ujistěte, že stále můžete přijet i se svým mazlíčkem.

Údaj najdete dole na stránce hotelu, v podmínkách ubytování.

Podporujeme

peszdarma.cz Pes povolen a ubytován zdarma, všechny státy světa.
memolingo.cz Zábavná angličtina pro děti.

Kontakt

NC Net s.r.o.
Londýnská 57
120 00 Praha 2
Prosím použijte kontaktní formulář, snažíme se odpovědět do 24 hodin.

© cestovanisepsem.cz 2022