Villa Klimětice, Středočeský kraj

Skvěle udržovaný venkovský dům nedaleko města Tábor. Rozlehlá oplocená zahrada, koupací jezírko a dětské hřiště na pozemku. Maximální soukromí a relax uprostřed zeleně.

Vila Klimětice je velkoryse řešený rekreační objekt, nabízející veškerý komfort a soukromí pro větší rodinu nebo skupinu přátel. Jedná se o venkovský dům se čtyřmi ložnicemi, umístěný na obrovské, oplocené zahradě plné romantických zákoutí a vrostlých stromů. Je tedy ideálním místem pro klidnou, rodinnou dovolenou. V bezpečí tu budete vy i vaši čtyřnozí mazlíčci.

Okolí domu: Dům se nachází v Prosenické Lhotě, nedaleko města Tábor, v malebné krajině Středočeského kraje. Okolní panenská příroda vám umožní pobyt v tichém a čistém prostředí. Rybníky, louky, turistické trasy a cyklistické stezky ze všech stran obklopující stavení, ocení zejména rodiny s dětmi, ale také rybáři a houbaři.

Ubytování: Vila Klimětice má 4 prostorné a vkusně zařízené ložnice s kapacitou 8 lůžek. Dále jsou zde k dispozici 3 koupelny s WC, velká kuchyň s jídelním koutem a obývacím pokojem. Na rozlehlé zahradě je hostům k dispozici kryté posezení s grilem, sluneční lehátka, houpací síť a venkovní hry. Unikátní součástí zahrady je rybníček, vhodný ke koupání, případně zimnímu otužování.

Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.

Ceny, Volné termíny, Online rezervace

Pro další možnosti ubytování v okolí použijte mapu.

Zvířata jsou povolena
a ubytována zdarma.
Zvířata jsou povolena na požádání,
a ubytována zdarma.
Zvířata jsou povolena
za případný poplatek.
Zvířata jsou povolena na požádání,
za případný poplatek.