Wellness chata - Krkonoše, Rudník

Wellness chata – roubenka – s finskou saunou, venkovní vířivkou a dětskou hernou. Rozlehlá oplocená zahrada. Celoroční ubytování v malebné části Krkonoš.

Stylová roubenka se čtyřmi ložnicemi a kapacitou 12 osob se nachází na hranici Krkonošského národního parku v obci Rudník. Disponuje rozlehlou, udržovanou zahradou a nabízí komfortní ubytování pro jednotlivce či rodiny s dětmi.

Okolí chalupy: Objekt je obklopen krásnou přírodou a je ideálním výchozím bodem k objevování krás Krkonoš. V zimním období je v blízkosti celá řada lyžařských středisek – například Skiareál Herlíkovice, lyžařské vleky Mladé Buky, Černý Důl, Černá Hora. Špindlerův Mlýn cca 18 km.
Domácí mazlíčci jsou zde vítání a je jim k dispozici oplocená zahrada. Pro děti jsou na zahradě nachystány atrakce – houpačky, pískoviště, skluzavka, bazén. Pro rodiče venkovní posezení s krbem, vířivka a finská sauna. Zapůjčení kol zdarma.
Soukromé parkoviště a wi-fi zdarma.

Ubytování: V objektu se nachází dvě dvoulůžkové a dvě rodinné čtyřlůžkové ložnice (k dispozici dvě dětské postýlky). Dále společenská místnost s jídelním koutem, plně vybavená kuchyň, koupelna s pračkou a prostorná dětská herna. Příjemný stylový interiér pro Vaši pohodlnou dovolenou.

Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Ceny, Volné termíny, Online rezervace

Pro další možnosti ubytování v okolí použijte mapu.

Zvířata jsou povolena
a ubytována zdarma.
Zvířata jsou povolena na požádání,
a ubytována zdarma.
Zvířata jsou povolena
za případný poplatek.
Zvířata jsou povolena na požádání,
za případný poplatek.