Wellness Hotel Boží oko

Malé Chrášťany

Penzion  

Wellness Hotel Boží oko

Wellness Hotel Boží Oko sídlí v historické barokní budově z roku 1850. Stojí ve vesničce Malé Chrášťany, mezi poli v přírodě Jihočeského kraje. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Apartmány mají dřevěné podlahy, jsou vybavené dřevěným nábytkem a každý je zařízen jinak.

V restauraci Wellness Hotelu Boží Oko, k níž patří také terasa, se podávají snídaně a večeře. K dispozici je rovněž gril.

K příjemnému odpočinku láká wellness s vířivkou a finskou a parní saunou. Na dřevěné terase jsou připravena lehátka a slunečníky. K hotelu patří také zahrada se 2 rybníčky, v nichž si můžete zaplavat, a je zde i venkovní dětské hřiště a stolní tenis. Hotelový fitness lze využívat zdarma.

Hotel Boží Oko půjčuje kola a nabízí rybářské lístky, s nimiž můžete lovit v 5 km vzdáleném rybníku Dehtář. V Netolicích nebo v Hluboké, které leží 10 km od hotelu, si můžete zajezdit na koni. V Hluboké je k dispozici také golfové hřiště.

Vesnice Holašovice zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO leží 10 km odtud. Autem dojedete za 20 minut k zámku Hluboká nad Vltavou a za 15 minut k zámku Kratochvíle. Hotel stojí 35 km od kláštera Zlatá Koruna a 40 km od historického města Český Krumlov.

Nejbližší autobusová stanice a vlakové nádraží se

Pudl

Pejsek je povolen na požádání, za případný poplatek.

Pejsek hledá v mapě
Pejsek Chihuahua
Insipirujte se! Sledujte nás na Instagramu.

Upozornění

I když se snažíme databázi ubytování udržovat aktuální, může se stát, že ubytování změní podmínky ubytování domácích zvířat. Proto se prosím vždy před rezervací na Bookingu ujistěte, že stále můžete přijet i se svým mazlíčkem.

Údaj najdete dole na stránce hotelu, v podmínkách ubytování.

Podporujeme

peszdarma.cz Pes povolen a ubytován zdarma, všechny státy světa.
memolingo.cz Zábavná angličtina pro děti.

Kontakt

NC Net s.r.o.
Londýnská 57
120 00 Praha 2
Prosím použijte kontaktní formulář, snažíme se odpovědět do 24 hodin.

© cestovanisepsem.cz 2022