Wellness Pension Ametyst, Český Krumlov

Rodinný penzion s bohatou nabídkou wellness a skvělou snídaní. Rozlehlá oplocená zahrada s přímým vstupem do městského parku. Pejsci vítáni!

Wellness Penzion Ametyst je skvěle vybavený rodinný penzion přímo v centru Českého Krumlova, jen několik minut chůze od zámku a zámeckého parku. Nabízí placené wellness centrum, soukromou zahradu s terasou a skvělé, individuálně upravené snídaně.

Okolí penzionu: Penzion se nachází v samotném srdci Českého Krumlova, v blízkosti historického centra – 200 m od Krumlovského zámku a 600 m od zámeckého parku. Relaxovat můžete v romantické zahradě s posezením a výhledem na zámek. Zahrada je zcela oplocená a pejsci jsou zde vítáni. Skvělý je i vstup do městského parku – přímo ze zahrady – kde můžete běhat nebo venčit pejsky.

Ubytování: Pokoje a apartmány Standard, Deluxe a Premium v hotelovém stylu s vlastní koupelnou a Wi-Fi připojením zdarma. Některé pokoje mají i vlastní kuchyňský kout. Všechny pokoje mají postele s kvalitními latexovými matracemi, TV s plochou obrazovkou, lednici, bezpečnostní schránku a příslušenství pro přípravu čaje a kávy (čaj a káva zdarma). K zázemí patří i placené wellness centrum s klasickou saunou, infrasaunou, vířivkou a dalším wellness vybavením. Bohaté, individuálně připravované snídaně (low carb, bezlepková, bezlaktozová, makrobiotická,…) si můžete vychutnat buď ve Vašem pokoji, nebo třeba na zahradě. A jsou v ceně! Penzion je v letních měsících plně klimatizovaný. Zdarma uzavřené, hlídané parkoviště, 150m od domu.

Zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.

Ceny, Volné termíny, Online rezervace

Pro další možnosti ubytování v okolí použijte mapu.

Zvířata jsou povolena
a ubytována zdarma.
Zvířata jsou povolena na požádání,
a ubytována zdarma.
Zvířata jsou povolena
za případný poplatek.
Zvířata jsou povolena na požádání,
za případný poplatek.