Zvon Design

České Budějovice

Hotel

Zvon Design

Zvon Design Suites se nachází v historickém centru města na hlavním náměstí a nabízí luxusní ubytování s klimatizací, bezplatným Wi-Fi a výhledem na historické město.

Apartmá jsou individuálně navržená ve stylu art deco a mají výhled na historické náměstí. Mají prostornou koupelnu, TV s plochou obrazovkou, placenou TV a bezplatné WLAN.

Hotel provozuje restauraci Zvon, která podává tradiční českou a vídeňskou kuchyni a nabízí jídla nejvyšší kvality z místních bio produktů a domácí jídla doplněná tankovým pivem.

Zvon Design Suites stojí 17 km od historického města Český Krumlov zapsaného na seznamu UNESCO a 20 minut jízdy autem od zámku Hluboká nad Vltavou. Historická vesnice Holašovice zapsaná na seznamu UNESCO je vzdálená 20 km.

Hotel stojí 5 minut chůze od autobusové zastávky Senovážné náměstí a 15 minut chůze od vlakového nádraží České Budějovice.

Pudl

Pejsek je povolen za případný poplatek.

Pejsek hledá v mapě
Pejsek Chihuahua
Insipirujte se! Sledujte nás na Instagramu.

Upozornění

I když se snažíme databázi ubytování udržovat aktuální, může se stát, že ubytování změní podmínky ubytování domácích zvířat. Proto se prosím vždy před rezervací na Bookingu ujistěte, že stále můžete přijet i se svým mazlíčkem.

Údaj najdete dole na stránce hotelu, v podmínkách ubytování.

Podporujeme

peszdarma.cz Pes povolen a ubytován zdarma, všechny státy světa.
memolingo.cz Zábavná angličtina pro děti.

Kontakt

NC Net s.r.o.
Londýnská 57
120 00 Praha 2
Prosím použijte kontaktní formulář, snažíme se odpovědět do 24 hodin.

© cestovanisepsem.cz 2022