Hotel Klor

Doudleby

Hotel

Hotel Klor

Klor je hotel s uvolněnou atmosférou, který se nachází v malebné jihočeské vesničce Doudleby, uprostřed krásné přírody v okolí řeky Malše.

Hotel Klor je situovaný nedaleko historických měst České Budějovice a Český Krumlov a nabízí vkusně zařízené pokoje a volný vstup do krytého bazénu.

V jídelně se podává domácí snídaně. Restaurace se specializuje na pokrmy české kuchyně. Občas se zde pořádají také vepřové a zvěřinové hody, dny slovenské kuchyně nebo hudební večery.

V útulném prostředí piano baru s krbem si můžete u skleničky popovídat s rodinou a přáteli.

Doudleby leží na hlavní cyklostezce z České republiky do Rakouska (Praha-Linec) a na cyklistické trase přes povodí řeky Malše.

Pokud dáváte přednost aktivnímu odpočinku, můžete využít hotelový sportovní komplex, kde najdete zázemí na tenis, stolní tenis, fotbal, volejbal a fitness centrum). V zimě je k dispozici lyžařský vlek typu kotva a kluziště.

Pudl

Pejsek je povolen za případný poplatek.

Pejsek hledá v mapě
Pejsek Chihuahua
Insipirujte se! Sledujte nás na Instagramu.

Upozornění

I když se snažíme databázi ubytování udržovat aktuální, může se stát, že ubytování změní podmínky ubytování domácích zvířat. Proto se prosím vždy před rezervací na Bookingu ujistěte, že stále můžete přijet i se svým mazlíčkem.

Údaj najdete dole na stránce hotelu, v podmínkách ubytování.

Podporujeme

peszdarma.cz Pes povolen a ubytován zdarma, všechny státy světa.
memolingo.cz Zábavná angličtina pro děti.

Kontakt

NC Net s.r.o.
Londýnská 57
120 00 Praha 2
Prosím použijte kontaktní formulář, snažíme se odpovědět do 24 hodin.

© cestovanisepsem.cz 2022